Kviz 18.03. - pitanja i odgovori!

od Tokić, Monday 19 March 2012, 17:49 (pred 2461 dana) @ Nikolas

Nastupam za Jugoplastiku, i iz osobnog iskustva mogu reć da prilikom sastavljanja pitanja nisam imao namjeru nikome zapapriti, ne znam uopće otkuda vam da je to neko reko, ja to sigurno nisam reko, htio sam napisati dobra pitanja, ne prelagana, a opet trudio sam se da ni ne budu preteška.
A sad kada sam se "otkrio" da tako kažem, htio bi reć nešto u vezi hintova. Velika većina hintova, bar što se tiče moje rubrike, je u originalu imala hintove napisane na kraju pitanja, hintove koje kad sam skužio da nisu napisani, sam ih reko iz glave. Eto:-)

Eto. Sorry, ali daljnja rasprava s tobom nema smisla. Tebi su vaša pitanja super i to je ok. Ali zasto ne mozes prihvatiti cinjenicu da je minimum 30-40% timova, a to je minimum minimuma, sinoc bilo izrazito nezadovoljno.

Cudi me da ti, kao osoba koja je sastavljala pitanja, tako zustro branis ta pitanja i pljujes osobe kojima pitanja nisu bila po gustu. Ne mozes biti objektivan.

Clan vaseg tima je najavio na fejsu da ce u nedjelju zapapriti pa se drugi sad toga love, jer je eto, prikladno.

Čitava tema:

RSS obavjest o temi